Merak Ettikleriniz Tek Bir Yerde

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ada Web Tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümünde danışanlarımız tarafından bizlere sıkça sorulan bazı sorulara cevaplar verilmeye çalışılmıştır.

Neden bir web sitesine sahip olmalıyım ? Web sitesi gerekli mi ?
Bir web sitesine sahip olmanız markanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi bulunduğunuz lokasyonun daha da ilerisine taşıma imkanı bulmanızı sağlar. Dünyanın diğer ucunda yaşayan insanlara bile temas edebilme imkanını sizlere yaratır. Hele ki mobil cihazların artık herkesin cebinde olduğu günümüzde bu işinizi daha da kolay kılacaktır.
Web sitesi kurma ücretleri nasıldır?
Kurulmasını istediğiniz web sitesindeki sayfa sayısı, tasarımın düzeyi ve içeriği, dil seçenekleri, alan adınız, hosting ve özel yazılım istekleriniz gibi faktörler bütçeyi etkileyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Alanında uzman kuruluşlar ya da freelancer diye tabir edilen kişiler ile çalışırsanız kısa sürede ve dilediğiniz şekilde bir web sitesine sahip olmanız daha kolaylaşacaktır. Ancak alanında uzman olmayan web sitesi tasarımcılarıyla ilerlemenin hem zaman hem maliyet açısından sizlere olumsuz geri dönüşler sağlayacağını bilmeniz gerekmektedir.
Neden aynı özelliklere sahip web sitesi için farklı fiyatlar alıyorum ?
Kalite her zaman fiyatı belirleyen ana unsurdur, yapılan işin incelikleri ve detayları sizin farklı olduğunuzu, işinizde profesyonel olduğunuzu hissettiriyorsa kalite ile tanışmışsınız demektir. Görseli üst düzey, dinamik, özgün ve etkileyici bir projenin fiyatı elbette farklı olacaktır. Bir insanın tavuk dönerle de karnı doyar, karışık kebapla da... Biz tavuk döner satmıyoruz :)
Web sitem mobil ve tablet uyumlu olacak mı ?
Evet, arama motoru optimizasyonu dediğimiz SEO'da da önemli bir yer tutan mobil uyumluluğu tüm tasarımlarımızda uyguluyoruz.
Web sitemizi kendimiz yönetebiliyor muyuz ?
Hazırlamış olduğumuz web siteler HTML alt yapısına sahip ve özel kodlama gerektiren sayfalar içermektedir. Eğer kod bilginiz var ise tüm dosyaları sizinle paylaşırız ve sitenizdeki ufak değişiklikleri yapabilirsiniz. Ancak kod bilginiz yoksa ve belirli aralıklarla bilgi veya resim değişikliği ya da güncelleme istekleriniz olursa ilgili bölümlerde ücretsiz olarak sizler için gerekli değişiklikleri yapıyoruz.
Web sitesini teslim ettikten sonra da destek sağlıyor musunuz ?
Tabii ki evet. Web site kurulumları sonrasında dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere destek ve bilgilendirme sağlamaktan mutluluk duyacağız.